Alternate Text
 
BAĞLANTILAR

 
  
 
 
 
 
     
     
Kütüphane Kullanım Ve Üyelik Şartları

Kütüphane Kullanım Ve Üyelik Şartları


Halk Kütüphanesini her düzeyde vatandaşımız ziyaret edebilir. Kütüphaneyi kullanabilmek için üye olmanız zorunlu değildir.

Kütüphaneye üye olmadan kütüphaneden faydalanabilir, araştırma yapabilir, ders çalışabilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde ise 15 günlük süre ile 3 kitap ödünç alabilirsiniz.

Üyelik işlemi için sadece nüfus cüzdanınızı veya TC kimlik numaranızın yazılı olduğu resmi bir kimlik kartının ilgili bölüm görevlisine ibraz edilmesi yeterlidir.

2014 Şubat ayı itibariyle kütüphane otomasyon sistemi yenilenmiş ve tüm kullanıcılarımızın dolaşım işlemleri Bakanlığımız Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü'nün tüm il, ilçe ve belde kütüphanelerinde kullanıma sunduğu KOHA Otomasyon programı ile yürütülmeye başlanmıştır. Bu sistem ile üyelikler de yapılmaktadır. Bütün kitaplar bu programda kayıtlıdır.

Üyeler kendilerine görevli personelin vereceği şifre ile kendilerine ait bilgilerini, almış oldukları kitapların sürelerini, önceden okumuş olduğu tüm kitapları ve kütüphanede bulunan kitapların sorgulamasını yapabilirler.

Kütüphane üyesi için Koha Otomasyon linki:

                                        
 
 


 


                                               koha-logos-all-words-6cm.jpg 
                        Kitap Tarama

  
                         
 


Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 

 Pazartesi - Cumartesi
08:00-17:00
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 1551 kez gösterilmiştir.